02882126464

Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

 

Ürünlerimi iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Almış olduğunuz ürün veya ürünlerde firmamız tarafından gözden kaçırılan herhangi bir kusurda(düzgün şekilde vakumlanmamış ya da tarihi geçmiş ürün veya ürünün tüketilmesini engelleyen herhangi bir kusur) ürün firmamıza aittir.Ürünün tarafınızdan bize geri gönderilmesi ve size yeni ürün gönderilmesi sürecinde oluşan tüm kargo masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.

Bu gibi durumlarda firmamızla mail ya da telefon yoluyla irtibata geçildiği takdirde arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.


*İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve orijinal ambalajında ve faturanın aslı ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderiniz.

Deko İzolasyon San. ve Tic.Ltd.Şti.
 Merkez / Kırklareli
0288 212 64 64

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.