02882126464
06 Şubat 2019 Çarşamba Saat : 16:44
İsonem ile Isının


            İsonem termal seçenekleriyle, binalarınızın ısı kaybı önlenmektedir. Sıradan boyalara nazaran ısı yalıtım özelliği ile dikkat çeken bu ürün, profesyonel özelliklere sahiptir. Düşük ısı iletkenli olan yüksek performanslı isonem ürünleri, kalitenin yeni adıdır. İsonem ' ısı izolasyonu nedir?' sorusunun cevabıdır.

            Standartların gerektirdiği özelliklere sahip olan bu ürün, renk seçenekleriyle mekanlarınızı şenlendiriyor. Elastomerik reçine esanslı bu ürün, buhar geçirgenliği özelliğine sahiptir. İç ve dış cephede ısı yalıtımı sağlayan mikro kürecikler, mekânsal anlamda ısıyı korumaktadır.

Enerji Tasarruflu Özelliği Kazandırıyor

            Özellikle kış aylarında doğalgaz faturaları el yakıyor. Evinizin iç ve dış cephesi için isonem çözümleri, faturalarınızın düşmesinde etkili rol oynuyor. %30’lara varan yakıt tasarrufu özelliği ile, mekanlarınızın iç ve dış cephesi için isonem etkili çözümdür. Isı izolasyonu nedir? sorusunun cevabı olan bu ürün, dışarıdan gelen radyan ışınları dışarıya yansıtmaktadır.

Bu Ürünün Genel Özellikleri

1- Radyan ısıyı yansıtır.
2- Enerjide %40 tasarruf sağlar.
3- İç ve dış cephede pratik bir şekilde kullanılabilir.
4- İşçiliği kolaydır ve işçilik giderlerinde kazanç sağlar. Sürülmesi kolaydır.
5- Nem izolasyonu nedeniyle duvarda küf ve benzeri oluşumları engellerler.
6- Ses yalıtım özelliğine de sahiptir. Su sızıntılarına karşı etkili koruma sağlar. Isı, nem ve ses yalıtım özellikleri bir arada bulundurur.
7- Kir tutmaz ve pratik bir şekilde temizlenebilen bir üründür.
8- Yangın gibi durumlarda geç tutuşma özelliği vardır.

Renk Seçeneği Sunuyor

            Profesyonel özellikleriyle tercih edilen İsonem, tüplerle renklendirilmektedir. Tüplerle renklendirilen bu ürünler, renklendirilmiş şekilde de sipariş edilebilir. Renk kataloğu zengin olan İsonem, bütün mekanlar için etkili tasarım seçeneği sunuyor.

             Soğuk iklim boyası olan bu ürün, çok sıcaklarda veya çok soğuklarda etkisini kaybetmiyor. Isı izolasyonu nedir? kategorisinin kaliteli ürünü olan İsonem, silinebilir özelliği ile ev hanımları için kolaylık sağlıyor. Temizlik maddeleri ile silindiği zaman renk özellikleri ortadan kaybolmamaktadır.