02882126464
06 Şubat 2019 Çarşamba Saat : 16:49

            Tüketicilerin ses izolasyonu nedir? kapsamında satın alabileceği birçok ürün bulunuyor. Bu ürünlerin her alanda kullanılmak gibi bir avantajı da mevcut. İsteyenler ev ortamlarında bu boyaları sürerek ses izolasyonu nedir? sorusuna direkt olarak yanıt verebilir. Aynı zamanda iş yerlerinde ve ofislerdeki gerekli sessizliği sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. 

Ses İzolasyonu Ürünlerinin Genel Faydaları 

            Özellikle ofis ortamında ses izolasyonu nedir? diye aratılıp seçilecek ürünlerle uygulama yapılabilir. İş yerindeki azami sessizliği sağlayıp iş performansını arttırır. Aynı zamanda apartman dairelerindeki vuku bulan gürültüleri de ortadan kaldırır. Çatı kısımlarına uygulandığı takdirde tabakayı sağlamlaştırma gibi bir özelliği de bulunuyor. Pratik boyalar ile birlikte uygulama sahası gün geçtikçe genişlemektedir. 

Anti- Sound Paint Ürünleri ve Genel Özellikleri 

            Bu ürünler sesin alçak geldiği yerde tamamen sesi önleme derecesine sahiptir. Yüksek ses içeren ortamlarda, stüdyolarda ve sahnelerde ise sesin etkilerini tamamen yavaşlatır. Çeşitli deney ve testlerden sonra onaylı ürünler olarak piyasaya sürülmektedir.

            Frekans bantları baz alınarak özel olarak üretilmiş boyalardır. Laboratuvarlar tarafından onaylı olduğu için güvenli bir şekilde gönül rahatlığıyla kullanılır. Ürün paket içeriğinde kullanım kılavuzu da yer almaktadır. Orada yer alan bilgiler ışığında kullanım şekilleri çok daha pratik unsurlarla uygulanabilir.

             Bu ürünler çok yönlü özellikleri ile birlikte servis ediliyor. Yangın risklerine karşı ekstra mukavemet gücü göstermektedir. Alev almazlık seviyeleri oldukça yüksek ve güçlüdür. Geç tutuşurluk dereceleri bakımından da müşteri memnuniyetini sağlar. 

Anti- Sound Paint Kullanım Alanları 

            Dış cephelerde yalıtım malzemesi olarak kullanılabilir. Bunun dışında özellikle kamusal alanlarda ve işletmelerde de değerlendirilebilir. Özellikle otel ve pansiyon gibi işletmelerin odalarının arasında kullanılmasıyla biliniyor. Bunun dışında müzik yayını yapan disko ve bar gibi mekanlarda da sıklıkla uygulanma derecesine sahiptir.