02882126464

Su İzolasyonu Ürün ve Çeşitleri

06 Şubat 2019 Çarşamba Saat : 16:46

        Piyasada tüketicilerin su izolasyonu nedir? sorusuna doğrudan yanıt veren ürünler bulunmaktadır. Her birinin farklı niteliklerde özellikleri de bulunuyor. Online platformlarda da su izolasyonu nedir? diye arattırıldığı takdirde bu ürünleri görmek, incelemek ve sepete eklemek mümkün. Bu ürünler su yalıtım alanında denenmiş, onaylı ve uzun ömürlü ürünlerdir. İnternet üzerinden de siparişler kısa bir süre içerisinde tamamlanabilir. 

MS 80 ve Ürün Özellikleri 

            İlk seçenekler arasında MS 80 ürünleri yer alıyor. Bu yalıtım ürünün en büyük özelliği hem içeride hem de dışarıda kolaylıkla uygulanabilmesidir.

            Ek olarak görüntüyü bozmaması ve iç dekorasyon bütünlüğünü zedelememesi de diğer avantajları arasında gösterilmektedir. Kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilen MS 80 ürünleri rahat bir şekilde tatbik edilebilir. Tamamen doğal görünümlü olması istenen tüm ev ve ofis yapılarında uygulanabilir. İçerisinde eser miktarda silikon da bulunmaktadır. 

Md 28 Ürünleri 

            Pratik ve uygun fiyatlarıyla anında sipariş edilecek bir diğer ürün Md 28 adı ile biliniyor. Bu ürünler de sürülerek uygulanabilir. Ses yalıtımında oldukça işe yarar sonuçlar doğurmak için idealdir. Üzerinde yürünecek kadar sert bir yapıya sahip olması en dikkat çekici özelliklerinin başında geliyor.

             Sadece kişisel kullanımlarda değil endüstriyel alanlarda da sıklıkla uygulanabilir. Çatlakları önler. Piyasadaki su izolasyonu nedir? kapsamında alınan ürünler arasında en seçkin ve dayanıklı olanlarının başında gelir. Dış şartlara ve aşınma risklerine karşı yüksek korumalı ve dirençlidir. 

Son Seçenek: M 03 Tamir Harçları 

            Son seçenekler arasında M 03 adı ile kodlanmış tamir harçları yer alıyor. Su geçirmeyi tamamen engelleyen bu ürünler aynı zamanda elastik olmasın nedeniyle kolaylıkla uygulanma şansını sunuyor. Yapışma risklerine karşı geliştirilmiş formülüyle çok daha uzun ömürlü olarak yapılarda kullanılabilir. Katkı maddeleri içerisinde elyaf da bulunmaktadır.