02882126464

Yangın Geciktirici Özelliği Olan Ürünler

06 Şubat 2019 Çarşamba Saat : 16:48

Piyasa içerisinde sıklıkla sorulan soruların başında yangın geciktirici nedir? sorusu gelmektedir. Bu ihtiyaca ve talebe göre şekillenmiş ve üretilmiş birçok üretim bulunuyor. Özellikle kamusal ve endüstriyel alanlarda yangın geciktirici nedir? kapsamında imal edilen ürünler alanların ve yapıların güvenliğini sağlamaktadır.

             Online platformlarda kredi kartı ile taksitlerden faydalanmak mümkündür. Toplu alımlarda müşteri memnuniyetini sağlayan indirimler de yapılıyor. Ürün görselleri incelendikten sonra siparişler pratik bir şekilde tamamlanabilir. 

Ant- Fire Paint Boyası ve Genel Özellikleri 

            Yeni nesil boyalar alev almazlık özelliğine sahiptir. Depolar, fabrikalarda ve büyük üretim tesislerinde sıklıkla uygulanan bir boya çeşididir. Uygulama tamamlandıktan sonra birkaç saat içerisinde kuruma avantajına da sahiptir.

            En önemli özelliklerinden biri de dekoratif bütünlüğe direkt olarak uyum sağlamasıdır. Asla iz ya da leke bırakmaz. Bu nedenle iç mekanlarda da sıklıkla kullanılabilir. Evlerin oturma odaları ve misafir kabul salonları için ideal niteliklere sahip olmasıyla da biliniyor. Solvent içermemesi de bir diğer özelliği. Tamamen su bazlı olan bu boyalar rahatsız edici kokulardan da uzaktır. Su buhar seviyesi geçirgen olan bu çok nitelikli boyalar yapıların nefes almasını kolaylaştırır. Nemli alanlar için de kuru yapılar için de aynı tip yangın geciktirici satın alınabilir. 

Anti-Fire Paint Plus Boyaları 

            Tüketiciler yangın geciktirici nedir? kapsamında anti fire paint plus ürünlerine de hızlı bir göz atabilirler. Bu boyaların en büyük özelliği ahşap yapılara da rahatlıkla uygulanmasıdır. Aynı zamanda endüstriyel noktalarda sıklıkla kullanılan çelik ve betonarme yapılar için de uygundur. Asla şişme yapmaz ve leke tutmaz.

            En çok tercih edilen rengi beyazdır. Ancak farklı ve alternatif renk seçenekleri de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Yapıların alev almasını geciktirerek talep edilen iş güvenliğini de sağlamaktadır.